• https://www.facebook.com/Konak-F%C4%B1r%C4%B1n-Cafe-1680849461943550/
  EV VE İŞYERLERİNE PASTA SİPARİŞİ ALINIP, KAPIYA KADAR TESLİMATIMIZ VARDIR.
0535 214 96 78

Hakkımızda

Konak Fırın Cafe olarak 20 sene önce girdiğimiz bu sektörde ilk önceliğimiz olarak bölgemizde kendimizi kanıtlamak olmuştur. Bunu kısa sürede kaliteli malzeme ve müşteri memnuniyeti ile başardık. 20 Yılı aşkın tecrübemiz ile her zaman müşteri odaklı olarak ve memnuniyeti birinci planda tutmaya devam ediyoruz. Kaliteden taviz vermeden sağlıklı ve steril bir ortamda mamüllerimizi yapıyoruz. Ustalığımızı  sevgiyle karıştırıyoruz ve  bu bizi başarıya götüren en büyük etkenlerden biri oluyor. Yenilikçi, saygın, zamanında iş teslimiyatı ve güvenilir iş anlayışımız sürekli devam edecektir. Bölgemizde söktöre yön vermenin haklı gururunu yaşatan siz müşterilerimize bizleri tercih ettiği için teşekküerlerimizi sunarız.

     MİSYONUMUZ

Unlu mamüller, yaş pasta, kuru pasta, börek, simit, hamur tatlılar ve sütlü tatlılar alanlarında her zaman lider olarak kalmak ve kendimizi sürekli olarak yenilemek. Adından her daim başarı ile söz ettirmek bizim en büyük amacımızdır.

      VİZYONUMUZ

Yaş pasta gibi sizlere özel yaptığımız mamüller de her daim akla gelen işletme olmak. Sipariş hattımızı bölgemizde her yere ulaştırabilmek ve sürekli sipariş hattımızı genişletmek, ekonomimize katkıda bulunmak ve insanlara yeniş iş kapısı açmak bizim en büyük hedeflerimizdendir.